• Leden

  24

  2015
 • 576
Protisluneční fólie

Protisluneční fólie

Folie proti slunci

Reflexivní protisluneční typy fólií zvyšují estetickou úroveň objektů i vnitřních prosklených ploch, jsou opatřeny dvojitým tvrzeným povrchem odolným proti otěru, snižují nebezpečí zranění osob rozbitým sklem mytí a údržba se provádí běžným způsobem jako skleněné povrchy, díky vysoce přilnavému lepidlu vytváří se sklem souvislou plochu.

Fólie instalují se na vnější stranu skla z exteriéru. Jsou to nejúčinnější proti-sluneční fólie, díky přímému odrazu slunečních paprsků. Tyto fólie mají speciální povrchovou úpravu proti vnějším vlivům.

Použití protislunečních fólií

Na všechna okna a skleněné plochy, kde je třeba zamezit nadměrnému průniku slunečních paprsků a kde hrozí především v letních měsících nebezpečí přehřívání interiéru (skleníkový efekt). Všude tam, kde se mají lidé cítit příjemně ať je to dům, byt, kancelář, obchod nebo zimní zahrada apod. Výhodou využití protislunečních fólií je možnost dodatečné instalace na stávající prosklení.
Protisluneční okenní fólie zadržují až 78 % slunečního záření, zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organismus, přístroje i další vybavení interiéru snižují průchod světla okenní plochou dle typu fólie o 80 až 95 %, zlepšují tepelně-izolační vlastnosti okenní tabule, zadržují až 99% škodlivého ultrafialového záření, šetří energetické náklady na provoz klimatizačních zařízení v letním období a na vytápění objektu v zimním období.

Nabízíme tři barevné odstíny s různou propustností světla

  • Reflexní stříbrné fólie řady SILVER s propustností světla 20%35% a 50%. Fólie řady SILVER mají barevný nádech do modra.
  • Reflexní titanové fólie řady TITAN s propustností 20%35% a 50%. Fólie řady Titan mají barevný nádech do šeda.
  • Bronzová fólie BRONZE s propustností 20% a 35%. Fólie řady BRONZE mají měděný barevný nádech.

Máme pro vás nové typy fólií ICE Cool 80 xt , a NF 40 CH xt které je velmi účinné proti slunečnímu záření a přehřívání interieru a přitom je extrémně světlé,tudíž se nemusíte obávat, že v místnosti budete mít šero. Pro svoji světlost je vhodná nejen pro využití v komerčních objektech, ale především i v soukromém domácím prostředí na okna bytů a obytných domů.

Ceník protislunečnich folií

Typ folie Montaž Folie
Interní protisluneční folie od 200 Kč/m² od 450 Kč/m²
Externí protisluneční folie od 200 Kč/m² od 650 Kč/m²
AKCE na externí protisluneční folie řady SILVER od 200 Kč/m² od 550 Kč/m²
Externí folie na polykarbonát a plasty od 200 Kč/m² od 650 Kč/m²

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Také nabízíme:

Bezpečnostní a ochranné fólie
Termoizolační fólie

Na Vaše objednávky se těší
LJUBAVA PLUS s.r.o.

Provádíme také demontáž (odstranění) okenních folií a zbytkú lepidla.

+420 739 210 640

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás
Nejnovější příspěvky
Nejoblíbenější články
© 1993–2018 Folie Ljubava

Designed by Artop Studio