• Leden

    24

    2015
  • 7023
  • 0
Protisluneční fólie

Protisluneční fólie

Fólie proti slunci

Protisluneční typy fólií zvyšují estetickou úroveň objektů i vnitřních prosklených ploch, jsou opatřeny dvojitým tvrzeným povrchem odolným proti oděru, snižují nebezpečí zranění osob rozbitým sklem. Mytí a údržba se provádí běžným způsobem jako skleněné povrchy, díky vysoce přilnavému lepidlu vytváří se sklem souvislou plochu.

Externí protisluneční fólie instalují se na vnější stranu skla. Jsou to nejúčinnější protisluneční fólie, díky přímému odrazu slunečních paprsků. Tyto fólie mají speciální povrchovou úpravu proti vnějším vlivům a UV.

Použití protislunečních fólií

Instalují se na veškerá okna a skleněné plochy, kde je třeba zamezit nadměrnému průniku slunečních paprsků a kde hrozí především v letních měsících nebezpečí přehřívání interiéru (skleníkový efekt). Všude tam, kde se mají lidé cítit příjemně ať je to dům, byt, kancelář, obchod nebo zimní zahrada apod. Výhodou využití protislunečních fólií je možnost dodatečné instalace na stávající prosklení.
Protisluneční okenní fólie zadržují až 78 % slunečního záření, zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organismus, přístroje i další vybavení interiéru snižují průchod světla okenní plochou dle typu fólie o 80 až 95 %, zlepšují tepelně-izolační vlastnosti okenní tabule, zadržují až 99% škodlivého ultrafialového záření, šetří energetické náklady na provoz klimatizačních zařízení v letním období a na vytápění objektu v zimním období.

Nabízíme 4 druhy protislunečních fólií

 

1. Reflexní (zrcadlová) protisluneční fólie Silver M 50 XT, M 35 XT a M 20 XT 

(stříbrná reflexní fólie, pokovená)

Reflexní vrstva fólie, která průchod tepla do interiéru blokuje, je umístěna na venkovní straně zasklení a zadrží 75 až 93% dopadající tepelné sluneční energie. Vnější fólie odráží sluneční paprsky ještě dříve, než stačí proniknout do interiéru.Reflexní fólie se zrcadlovým efektem poskytují přes den soukromí, kdy není vidět do interiéru

Životnost folie je 8 let

2. Keramická fólie COOL 70 XT 

(naše nejvíce čirá protisluneční nereflexní fólie, modrošedý nádech, nová technologie IR, nano ceramic nabízí vysoce účinnou fólii bez viditelného zabarvení)

Aplikace externí keramické folie COOL 70 je vhodná vždy tam, kde řešíme problém s extrémním přehříváním interiéru a současně potřebujeme zajistit dostatečnou úroveň osvětlení interiéru. Folie COOL zadržuje 88% infračerveného záření a propouští vic než 70% světla, lze ji použít i na památkově chráněné objekty, po aplikaci na okna je téměř neznatelná.

Životnost folie – 10 let

3. Keramická fólie NE 60 XT

Velmi světlá fólie bez zrcadlového efektu. Je vyrobena spojením nejnovějších technologií IR a nano Ceramic což umožňuje extrémně čistý průhled a zaroveň velký výkon i přes minimální zabarvení. 

Vchodná pro použití zejména tam, kde potřebujete zamezit nadměrnému přehřívání prostor bez ztmavení skel (prostup světla) , jako jsou například školy, domy, byty, komerční a průmyslové prostory, výrobní haly, atd. Lze ji využit i na historické, památkové chráněné budovy. Instaluje se na vnější stranu skla. Oproti běžným protislunečním fóliím je silnější a tutiž zajištuje zaroveň i funkce ochranné fólie.

Životnost folii – 10 let

4. Keramická fólie NF 40 CH XT

(tónovanější typ bez zrcadlového efektu, nová patentovaná technologie NF – kombinace slitiny kovů a nano ceramické technologie)

Folie zadržuje 47-50% infračerveného záření a propouští 40% světla. Vhodná pro použití zejména tam, kde nechcete na oknech zrcadlový efekt, chcete zachovat průhled skrze sklo a folii, ale potřebujete zamezit nadměrnému přehřívání interiéru.

Životnost folii – 10 let

5. Titanová ( Nikl-Chromová) fólie  NC 20 XT

(tónovanější typ kovově šedá, exklusivní vzhled, je méně reflexní než klasické střibrné fólie)

Folie zadržuje 74 % infračerveného záření a propouští 20% světla. Folie poskytují přes den soukromí, kdy není vidět do interiéru.

Životnost folii – 8 let

 

Ceník protislunečnich fólií

Typ folieMontažFolie
Interiérové protisluneční fólieod 400 Kč/m²od 500 Kč/m²
Reflexní (zrcadlová) protisluneční folie Silver M 50 XT, M 35 XT a M 20 XT od 400 Kč/m²od 650 Kč/m²
Keramická folie COOL 70 XTod 400 Kč/m²od 850 Kč/m²
Keramická folie NE 60 XTod 400 Kč/m²od 850 Kč/m²
Keramická folie NF 40 CH XTod 400 Kč/m²od 750 Kč/m²
Titanová NC 20 XTod 400 Kč/m²od 650 Kč/m²
Externí folie na polykarbonát a plasty PC 20 xtod 400 Kč/m²od 700 Kč/m²

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Také nabízíme:

Bezpečnostní a ochranné fólie
Termoizolační fólie

Na Vaše objednávky se těší
LJUBAVA PLUS s.r.o.

Provádíme také demontáž (odstranění) okenních folií a zbytkú lepidla.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

Cancel reply

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© 1993–2024 Folie Ljubava

Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.