AKCE pro SVJ !!!

Nabízíme polep okenních fólií pro SVJ. Objevte tu nejvýhodnější nabídku protislunečních fólií pro Vaše SVJ. Protisluneční okenní fólie v létě omezují průnik tepla do objektu, v zimě vyzařování tepla z objektu. Snižují bezpečnostní rizika spojená s rozbitím skla a chrání před letícími střepy a snižují náklady na klimatizaci. Neváhejte a obraťte se na nás pro výhodnou kalkulaci ještě dnes.

Folie na okna - Ljubava Plus,s.r.o.
Folie na okna - Ljubava Plus,s.r.o.

Fólie na okna - způsob použití

V dnešní době se stále častěji objevuje ve stavebnictví a architektuře jako stavební a designový prvek skleněná plocha. Bohužel z hlediska bezpečnosti, tepelné izolačnosti či ochrany proti slunečnímu záření je sklo samo od sebe velmi nedokonalé. Pokud se nechcete zbavit skleněných ploch ve svém okolí a obtěžují Vás nedokonalosti skleněné plochy je velmi efektivní pomoc ve formě okenních fólií. Fólie na okna jsou typickým produktem pro zlepšení kvality stávajících okenních ploch či prosklených fasád.

Fólie na okenní sklo představují nezbytnou a často nenahraditelnou součást skleněných a prosklených ploch, které ochraňují majetek, zdraví nebo život. Okenní fólie poskytují Vám ochranu před poraněním při nárazu do skleněné plochy, chrání soukromí a dodávají pocit bezpečí, mají výborné izolační vlastnosti – zabraňují úniku tepla a v neposedným řadě slouží jako estetický doplněk okenních ploch. Všechny typy fólií zadrží 97-99% škodlivého UV záření a splňují zdravotní nezávadnost pro použití do interiérů, a máji náležitá osvědčení pro instalaci v ČŘ.

Typy okenních fólií

Proč si vybrat nás ?

Jsme na trhu přes 20 let. Můžete se na nás spolehnout při Vašem dalším projektu. Provádíme profesionální renovační a instalační služby se zaměřením na spokojenost zákazníků.

 • Finanční zodpovědnost vůči našim klientům.
 • Nejvyšší kvalita a zpracování.
 • Dodáváme Vám, pouze ty nejkvalitnější materiály.
 • Nejvyšší standardy v oblasti kontroly nákladů.
 • Rychlost montáže a šetření Vaší peněženky, zaměření na spokojenost zákazníků.

Časté otázky o okenních fóliích

 • Jak dlouho jste schopni uskutečnit instalaci fólií na sklo?

  Především je nutno zjistit jaký typ folie potřebujete. A pak zajišťujeme nejenom materiál, ale i technické poradenství, včetně seznamování s nejnovějšími směry v našem oboru fólií na okna. Tím je zaručena kvalita dodávek a instalací fólií na sklo.

 • Může fólie zabezpečit neprůhlednost, ale aby přitom propouštěla světlo?

  Neprůhlednost zabezpečí — bílá matová fólie, která propouští 47 % světla.

 • Maté záruky na bezpečnostní fólie na okna?

  Záruku na bezpečnostní fólii udává výrobce po dobu pěti let. Záruka se vztahuje na případné odlepení, pokroucení, nebo změnu barevnosti. Výrobce ani dodavatel však v žádném případě neručí za to, že při použití větší síly než odpovídá normě DIN EM 356 E (Evropská norma určující stupeň mechanické odolnosti), nelze tuto fólii překonat a z toho důvodu neodpovídá hmotně za ukradený majetek (nenahrazuje pojišťovací ústav). Životnost fólie je zhruba 3x vyšší než je udávána záruka výrobcem.

 • Mám malé dítě a strach z toho, aby se nezranilo, kdyby se rozbilo okno. Můžete mi doporučit Vaše fólie?

  Proto doporučujeme tyto skla vybavit buď bezpečnostní fólií  nebo použití ochranných fólií na sklo.

 • K čemu slouží okenní fólie?

  Lze je aplikovat prakticky na libovolné sklo

  Okenní fólie funguje jako pasivní klimatizace a v létě snižuje teplotu uvnitř budov.

  Stejná údržba okna jako u běžného okna bez fólie

  Zadržuje 99 % UV záření

  Osvědčení o kvalitě

  Doba trvaní jednoho okna cca 15 až 20 minut

+420 739 210 640

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás
© 1993–2024 Folie Ljubava

Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.