• Duben

    25

    2017
  • 4208
  • 0
Bezpečnostní a ochranné fólie

Bezpečnostní a ochranné fólie

Zcela nenápadné a přitom vysoce odolné jsou moderní bezpečnostní a ochranné fólie. Bezpečnostní folie lze je dodatečně aplikovat prakticky na libovolné sklo.

Ochrana života, zdraví a majetku

Každoročně zahynou zbytečně desítky lidí a zejména dětí, další stovky jsou postiženy trvalými následky (především v obličeji a na rukou) po zranění skleněnými střepy. Bezpečnostní nebo též ochranné fólie prakticky vylučují tato rizika.

Fólie přináší maximální bezpečí

Bezpečnostní fólie změní vaše obyčejné sklo na vysoce odolné, bezpečnostní sklo. Po nalepení na vnitřní stranu skla získáte ochranu před vyloupením, napadením, vandalismem, tlakovými vlnami (např. při explozích ) i před rozbitím přírodními živly. Bezpečnostní fólie je vhodná ochrana před přírodními katastrofami a to nejen u střešních oken, ale všude, kde hrozí (v důsledku vysypání skla) zranění obyvatel a poškození interiéru(krupobití, vichřice, tlaková vlna při výbuchu, zápalná láhev, apod.)

Zaručená kvalita materiálu fólií

Čirá nebo zabarvená fólie je vyrobena z vrstveného vysoko pevnostního polyesterového filmu a je opatřena z jedné strany vysoce adhezívním lepem a z druhé strany několika tvrzenými vrstvami proti poškrábání. Tato povrchová úprava zabezpečuje stejný možný způsob údržby jako u běžného okna, kromě chemických látek jako jsou rozpouštědla apod. a tvrdých ostrých předmětů. Fólie zadržuje 99% škodlivého UV záření.

Použití bezpečnostních fólií

Výlohy obchodů, veškerá okna a prosklené plochy u rodinných domů, kanceláří, úřadů, bank, výrobních hal, bytů (balkonů),střešních oken, apod. Všude tam, kde je požadováno bezpečí pro obyvatele i zabezpečení vnitřního vybavení. Kde je požadován atest (např. pojišťovnami) je nutné použít výhradně bezpečnostní fólii. Bezpečnostní fólie se instaluje vždy na vnitřní stranu okna (z interiéru), na sklo minimálně 3 mm silné. Může se instalovat i na stávající prosklení!
Osvědčení o kvalitě: Schválení státního zdravotního ústavu pro zdravotní nezávadnost a použití v interiérech. Certifikát kategorie odolnosti tříd P2A a P4 dle normy EN 356

Použití ochranných fólií

Nejvhodnější použití ochranných fólií je všude tam, kde hrozí možnost rozbití skla (úmyslného či náhodného) a následná možnost zranění (pořezání) osob, zejména dětí. Nejčastější jsou aplikace pro školy, školky, nemocnice, úřady, hotely i domácnosti. Ochranná fólie je nezbytností pro veškeré skleněné plochy v interiérech, jako např. schodiště, skleněné příčky, přepážky, ale lze ji využít např. i na střešní okna, skleníky apod., i proti kroupám.

Ceník bezpečnostnich folií

Typ folieTech. dataMontažFolie
Cira folie 12 mil (0,3mm)765KB, PDFod 400 Kč/m2od 800 Kč/m2
Cira folie 7 mil (0,17mm)(na objednání)od 400 Kč/m2od 600 Kč/m2
Cira folie 4 mil (0,1mm)553KB, PDFod 400 Kč/m2od 500 Kč/m2

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Také nabízíme:

Protisluneční fólie
Termoizolační fólie

Na Vaše objednávky se těší
LJUBAVA PLUS s.r.o.

Provádíme také demontáž (odstranění) okenních folií a zbytkú lepidla.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

Cancel reply

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© 1993–2024 Folie Ljubava

Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.