• Únor

  4

  2021
 • 2498
 • 0
Černá fólie PPF s vysokým leskem

Černá fólie PPF s vysokým leskem

Ochranná fólie PPF na lak karoserie – černá s vysokým leskem.

Ochranná fólie PPF Fusion je vyrobena z vysoce elastického termoplastového polyuretanového filmu s vysokou odolností proti oděru.

PPF Fusion Black je fólie černé barvy s extra vysokým leskem. Používá se především na střechy a kapoty aut. Na střeše výborně imituje černou prosklenou střechu. Dodá vašemu autu jedinečný sportovní styl, tak aby vypadalo nevšedně a exklusivně a zároveň jeho lak byl chráněn před poškozením.

Je to extrémně pevná a zároveň velice pružná polyuretanová folie o celkové síle 8 mil (cca 200 mikronů), která je velmi odolná proti odlétajícím kamínkům, štěrku, chemickým vlivům, oděru i drobným nárazům při kolizi automobilu. Svou vysokou odolností chrání poškození laku vozidla.

Vrchní vrstva fólie má tak zvaný samo uzdravující efekt, drobné škrábance se samy zacelí, případně je můžete lehce nahřát horkovzdušnou pistolí nebo fénem nebo polít teplou vodou.

Speciální lepidlo je vysoce přilnavé. Fólie je velmi odolná vůči různým vlivům včetně UV záření, nežloutne, nematuje ani jinak nemění barvu a vzhled.

Fólie je vyrobena tak, že je extrémně ohebná a přilnavá a tím vám umožní rychlejší a snadnější instalaci i v obtížných místech, kde je karoserie velmi zakřivená. Fólie se aplikuje mokrou cestou za studena (nenahřívá se).

Výhody ochranné fólie PPF Fusion Black

 • černá, extra lesklá
 • exklusivní vzhled, odolnost proti oděru
 • samo uzdravující efekt – sama zregeneruje a zacelí drobné škrábance
 • samočistící, odpuzuje nečistoty a prach
 • odolává UV záření – je barevně stabilní, stářím nežloutne
 • dobře se instaluje i na hodně zakřivené povrchy – při správné instalaci nezanechává otisky prstů ani přehyby
 • lepidlo obsahuje antikorozní polymer
 • dlouhodobá trvanlivost (fyzikální vlastnosti polyuretanu jsou dlouhodobě stabilní)
 • záruka 4 roky

Mytí a údržba PPF filmů

Protože je folie vyrobena ze 100% alifatického uretanu, nevyžaduje žádnou speciální ochranu a údržbu. Nedoporučuje se horký vosk, může dojít k poškození fólie! Při použití vysokotlaké myčky by měla být tryska v minimální vzdálenosti 80cm a neměla by mířit na okraje folie, mohlo by dojít k jejímu odchlípnutí. Pro udržení vysokého lesku a hydrofobity výrobce doporučuje minimálně 2x do roka použít prostředek následné péče pro polyuretanové filmy a případně rozleštit hadříkem z mikrovlákna.

Nemyjte vozidlo po aplikaci fólie minimálně 48 hodin! Nepoužívejte pigmentované nebo abrazivní vosky nebo vosky obsahující naftu nebo petrolej!

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© 1993–2024 Folie Ljubava

Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.