• Červenec

    15

    2020
  • 1977
  • 0
Autofólie

Autofólie

Tónování skla se provádí nanesením samolepicí autofólie na vnitřní stranu skla. Jedná se o nejoblíbenější metodu tónování v České republice, která se vyznačuje praktičností, jednoduchostí a relativně nízkými náklady.

• Autofólie na skle vypadá působivě a stylově. Při jízdě, v prostoru pro cestující s autofólií na oknech se vytváří pocit pohodlí a soukromí a navíc chrání Vaše vozidlo před potencionálními zloději. Ať už před jednoduchým rozbitím a následném vysypání skla, tak i před zvědavýma očima. 

• Autofólie chrání interiér před vyšisováním a přehřátím. Za horkého slunečného počasí v tónovaném autě se interiér zdá výrazně pocitově chladnější, protože intenzita světla při průchodu autofólií výrazně klesá

• Snižuje námahu očí během denního světla;

• Částečně absorbuje sluneční záření.

• Široká škála autofólií různých barev a koeficientů propustnosti světla;

• Schopnost sundat autofólii a nahradit jej jinou.

• Významné utlumení UV a IR záření pronikajícího do interiéru, které zabraňuje vyhoření panelů a chrání interiér před přehřátím.

• Relativní jednoduchost při aplikace autofólií, sklo nemusí být vyndáno. 

Kvalita tónování závisí na vybrané autofólii. Naše společnost nabízí vysoce kvalitní americké autofólie, se kterými pracujeme již téměř 20 let. Je odolná a krásná, dokonale zobrazuje všechny deklarované vlastnosti.

 Na českém trhu občas nabízejí levné čínské fólie, které rozhodně nestojí za to, protože po létě se na ní začnou objevovat bubliny a začne ztrácet barvu.

Autofólie jsou klasifikovány podle propustnosti viditelného světla, například: SP 05, SP20, SP30 atd. (Kde číselný index označuje množství propuštěného světla v procentech 5%, 20%, 30%).

Doba aplikace autofólie trvá cca 1-5h (v závislosti na typu karoserie a počtu tónovaných oken). Všechna sedanová okna jsou v průměru zbarvena za dvě až tři hodiny.

Autofólie dobré kvality nevadí mráz nebo přehřátí, nebledne, nedetetizuje, nezrcadlí, nepoškrábe se, neodlupuje se a není pokryta bublinami. Velmi dobře drží na skle a bez jisté obratnosti a nástroje je velmi obtížné jej odtrhnout. Také se zahříváním bude vše v pořádku, fólie vydrží vysoké teploty.

V zimě autofólie schne cca týden, v létě dva až tři dny. Nestahujte okna, když autofólie schne.

Můžete zabarvit všechna zadní okna jakýmkoli nádechem. Také na čelní sklo je možné nanést ochranný pás ovšem nesmí přesahovat šířku 15 cm. Oblast předních oken zahrnutá v normativním inspekčním poli může být zabarvena autofólií se světelnou propustností 85%, je téměř průhledná, ale v případě nehody chrání řidiče a cestující před úlomky, protože zůstanou při rozbití na autofólii.

Propustnost autofólie muže být 5% (velmi tmavá), 20% a 30% (středně tmavá), 50% ( svetlá). Dále nabízíme autofólii  s propustností 85% světla která je  schválena ministerstvem dopravy na přední boční skla na Vašem autě. 

Vzorky Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.
Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.- ochrana okna

Veškeré naše kvalitní americké autofólie jsou schválené pro provoz ministerstvem dopravy s certifikátem.

TYPY AUTOFÓLIÍ

Autofólie pro tónování mají strukturu sestávajíc se z několika vrstev, které jsou vzájemně spojeny adhezivní kompozicí. V závislosti na materiálu ze kterého jsou vrstvy vyrobeny, se rozlišují typy filmů. Kromě vrstev, které omezují proniknutí světla, má autofólie také vnější povlak pro ochranu proti oděru díky kterému se nepoškrábe a neztrácí svůj vzhled a průhlednost.

Automobilové fólie lze rozdělit do následujících typů:

1. Barevná autofólie.

Autofólie s pigmentem kde síla závisí na počtu vrstev. Čím jich více je, tím nižší je propustnost světla.

2. Metalizované autofólie.

Na rozdíl od předchozího typu je kovová vrstva nastříkána na polymerní vrstvu, která je navíc zavedena do struktury filmu. V tomto případě může být metalizovaná vrstva vnitřní i vnější. Z výhod kovového materiálu je možné si všimnout vynikající schopnosti odrážet sluneční světlo.

Druh metalizované autofólie, ve které je vrstva kovu aplikována na vnější stranu. Má stejné základní vlastnosti jako kov, ale má větší počet výhod díky schopnosti používat různé kovy a slitiny k vytváření metalizovaných vrstev a jejich kombinování, čímž se dosahuje lepších kvalitativních ukazatelů. Povlak má nízký koeficient odrazu světla dopadajícího zevnitř místnosti, což znamená jasnější a nenarušený pohled z okna.

Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.
Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.- přechodová-metalíza

3.Kombinovaný typ autofólie.

Jejich složení nezahrnuje barvicí látky a základem metalizace je iontová výměna. Díky této technologii má fólie pro tónování zvýšenou odolnost proti opotřebení, což umožňuje některým výrobcům poskytnout na své výrobky „věčnou záruku“. Kromě toho se také zlepšuje vzhled autofólie. Takový materiál je však dražší.

4. Autofólie 70 % na přední skla auta

Atermální autofólie na oknech auta je nainstalován, aby chránil prostor pro cestující před přehřátím: vysoce kvalitní atermální folie zadržují až 90% ultrafialového a infračerveného záření a některé další. Výrobky mají nanoceramický povlak, ve kterém vrstva grafitu je zodpovědná za ochranu před UV a infračerveným zářením, zatímco udržuje propustnost světla.

Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.
Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.

5.. Posílení ochranných autofólie (anti-vandal).

Zajistěte zabezpečení okna automobilu. Ochranné autofólie nejen posilují sklo, ale také nehrozí při vysklení vysypání skla jelikož autofólie drží úlomky na sobě a nedojde tak ke zranění.

Ukázka vandalismu - Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.
Ukázka vandalismu – Autofólie Ljubava Plus, s.r.o.

6. Keramické autofólie na sklo.

 Pokud hledáte vysoce kvalitní tónované sklo, mohou být ideální volbou keramické autofólie. Obsahují keramické částice známé pro své nevodivé vlastnosti. Relativně nový typ tónování je nákladný, ale již prokázal svou účinnost. Může blokovat až 80% slunečního tepla bez zhoršení viditelnosti. Současně kovové tónování poskytuje podobné výhody.

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© 1993–2024 Folie Ljubava

Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.