Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/folieljubavacz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/folieljubavacz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs2/folieljubavacz/home/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Autofolie – Autofólie v Kladně
  • Červenec

    15

    2020
  • 1309
  • 0

Autofolie

Tónování skla se provádí nanesením samolepicí autofólie na vnitřní stranu skla. Jedná se o nejoblíbenější metodu tónování v České republice, která se vyznačuje praktičností, jednoduchostí a relativně nízkými náklady.

• Autofolie na skle vypadá působivě a stylově. Při jízdě, v prostoru pro cestující s autofolií na oknech se vytváří pocit pohodlí a soukromí a navíc chrání Vaše vozidlo před potencionálními zloději. Ať už před jednoduchým rozbitím a následném vysypání skla, tak i před zvědavýma očima. 

• Autofolie chrání interiér před vyšisováním a přehřátím. Za horkého slunečného počasí v tónovaném autě se interiér zdá výrazně pocitově chladnější, protože intenzita světla při průchodu autofolií výrazně klesá

• Snižuje námahu očí během denního světla;

• Částečně absorbuje sluneční záření.

• Široká škála autofólií různých barev a koeficientů propustnosti světla;

• Schopnost sundat autofólii a nahradit jej jinou.

• Významné utlumení UV a IR záření pronikajícího do interiéru, které zabraňuje vyhoření panelů a chrání interiér před přehřátím.

• Relativní jednoduchost při aplikace autofólií, sklo nemusí být vyndáno. 

Kvalita tónování závisí na vybrané autofólii. Naše společnost nabízí vysoce kvalitní americké autofólie, se kterými pracujeme již téměř 20 let. Je odolná a krásná, dokonale zobrazuje všechny deklarované vlastnosti.

 Na českém trhu občas nabízejí levné čínské folie, které rozhodně nestojí za to, protože po létě se na ní začnou objevovat bubliny a začne ztrácet barvu.

Autofólie jsou klasifikovány podle propustnosti viditelného světla, například: SP 05, SP20, SP30 atd. (Kde číselný index označuje množství propuštěného světla v procentech 5%, 20%, 30%).

Doba aplikace autofólie trvá cca 1-5h (v závislosti na typu karoserie a počtu tónovaných oken). Všechna sedanová okna jsou v průměru zbarvena za dvě až tři hodiny.

Autofólie dobré kvality nevadí mráz nebo přehřátí, nebledne, nedetetizuje, nezrcadlí, nepoškrábe se, neodlupuje se a není pokryta bublinami. Velmi dobře drží na skle a bez jisté obratnosti a nástroje je velmi obtížné jej odtrhnout. Také se zahříváním bude vše v pořádku, fólie vydrží vysoké teploty.

V zimě autofólie schne cca týden, v létě dva až tři dny. Nestahujte okna, když autofólie schne.

Můžete zabarvit všechna zadní okna jakýmkoli nádechem. Také na čelní sklo je možné nanést ochranný pás ovšem nesmí přesahovat šířku 15 cm. Oblast předních oken zahrnutá v normativním inspekčním poli může být zabarvena autofólií se světelnou propustností 85%, je téměř průhledná, ale v případě nehody chrání řidiče a cestující před úlomky, protože zůstanou při rozbití na autofólii.

Propustnost autofolie muže být 5% (velmi tmavá), 20% a 30% (středně tmavá), 50% ( svetlá). Dále nabízíme autofolii  s propustností 85% světla která je  schválena ministerstvem dopravy na přední boční skla na Vašem autě. 

Veškeré naše kvalitní americké autofolie jsou schválené pro provoz ministerstvem dopravy s certifikátem.

TYPY AUTOFOLIÍ

Autofolie pro tónování mají strukturu sestávajíc se z několika vrstev, které jsou vzájemně spojeny adhezivní kompozicí. V závislosti na materiálu ze kterého jsou vrstvy vyrobeny, se rozlišují typy filmů. Kromě vrstev, které omezují proniknutí světla, má autofolie také vnější povlak pro ochranu proti oděru díky kterému se nepoškrábe a neztrácí svůj vzhled a průhlednost.

Automobilové folie lze rozdělit do následujících typů:

1. Barevná autofolie.

Autofolie s pigmentem kde síla závisí na počtu vrstev. Čím jich více je, tím nižší je propustnost světla.

2. Metalizované autofolie.

Na rozdíl od předchozího typu je kovová vrstva nastříkána na polymerní vrstvu, která je navíc zavedena do struktury filmu. V tomto případě může být metalizovaná vrstva vnitřní i vnější. Z výhod kovového materiálu je možné si všimnout vynikající schopnosti odrážet sluneční světlo.

Druh metalizované autofolie, ve které je vrstva kovu aplikována na vnější stranu. Má stejné základní vlastnosti jako kov, ale má větší počet výhod díky schopnosti používat různé kovy a slitiny k vytváření metalizovaných vrstev a jejich kombinování, čímž se dosahuje lepších kvalitativních ukazatelů. Povlak má nízký koeficient odrazu světla dopadajícího zevnitř místnosti, což znamená jasnější a nenarušený pohled z okna.

3.Kombinovaný typ autofolie.

Jejich složení nezahrnuje barvicí látky a základem metalizace je iontová výměna. Díky této technologii má fólie pro tónování zvýšenou odolnost proti opotřebení, což umožňuje některým výrobcům poskytnout na své výrobky „věčnou záruku“. Kromě toho se také zlepšuje vzhled autofolie. Takový materiál je však dražší.

4. autofolie 70 % na přední skla auta

Atermální autofolie na oknech auta je nainstalován, aby chránil prostor pro cestující před přehřátím: vysoce kvalitní atermální folie zadržují až 90% ultrafialového a infračerveného záření a některé další. Výrobky mají nanoceramický povlak, ve kterém vrstva grafitu je zodpovědná za ochranu před UV a infračerveným zářením, zatímco udržuje propustnost světla.

5.. Posílení ochranných autofolie (anti-vandal).

Zajistěte zabezpečení okna automobilu. Ochranné autofolie nejen posilují sklo, ale také nehrozí při vysklení vysypání skla jelikož autofolie drží úlomky na sobě a nedojde tak ke zranění.

6. Keramické autofolie na sklo.

 Pokud hledáte vysoce kvalitní tónované sklo, mohou být ideální volbou keramické autofolie. Obsahují keramické částice známé pro své nevodivé vlastnosti. Relativně nový typ tónování je nákladný, ale již prokázal svou účinnost. Může blokovat až 50% slunečního tepla bez zhoršení viditelnosti. Současně kovové tónování poskytuje podobné výhody.

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© 1993–2022 Folie Ljubava

Designed by Artop Studio
Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.