• Březen

    25

    2015
  • 2603
  • 0
Snadnější život a bezpečí

Snadnější život a bezpečí

“V Rusku se zřítil meteorit”, ”v České Republice explodoval plyn”, “ v Iráku atentátník odpálil bombu “, “v Indonésie bylo zemětřesení”, ” v Turecku spadl autobus ze srázu” a dál a dál…

Víte, co spojuje všechny tyto události? Zraněné lidí,  přičemž 70-80 % z těchto osob ma těžké poranění způsobené letícími jehlicovitými střepinami rozbitého skla. My si ale myslíme, že se nás to netýká, že jsme daleko od těchto pohrom, a že se nám to nikdy nestane. Samozřejmě, že pojistit se na všechno nelze, ale co kdyby jste věděli, že existuje možnost zabránit tomuto riziku ?

Ve světe existují různé způsoby zpevnění skla, ale hodně lidí tuto možnost ignoruje. Přitom stačí pouze nalepit bezpečnostní fólii na okna. A tím se najednou zbavíte velkého množství problémů ve vašem životě. Skla s touto fólií jsou velice odolná. Střepiny od skla při nárazu zůstávají na fólii a tím zamezují „vysypání okna“ . Po montáži bezpečnostní fólie, okna zůstávají i nadále průhledné a tím váš domov zůstane útulný a pohodlný. Samozřejmě nesmíme zapomenout na skleněné dveře, které jsou módním trendem v poslední době. Pokud máte malé děti, tak zabezpečení skel těchto dveří je samozřejmostí. Doporučujeme co nejdříve zabezpečit vaši domácnost pomocí bezpečnostních fólii, a tím zajistit bezpečný domov pro Vás a pro Vaše blízké.

Nenechávejte vše na poslední chvíli. Vše je ve Vašich rukou.

Při zájmu nás prosím kontaktujte přes sekci Kontakt.

Těšíme se na Vaše objednávky.
LJUBAVA PLUS s.r.o.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

Cancel reply

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Categories

© 1993–2024 Folie Ljubava

Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.