• Březen

    25

    2015
  • 594
Snadnější život a bezpečí

Snadnější život a bezpečí

“V Rusku zřitil meteorit”,”v České Republíce explodoval plyn”, “ v Iráku atentátnik odpálil bombu “, “v Indonésie zemětřesení”,” v Turecku spadl autobus ze srázu” a dál a dál…

Víte, co spojuje všechny tyto události? Všude jsou zraněné lidí, přičemž 70-80 % z techto osob ma těžké poranění způsobeného letícími jehlicovitými střepinami rozbitého skla. My si myslíme, že to se nás netýká, že jsme daleko od teto reálii, a to se nám nikdy nestane,. Samozřejmě, že pojistit se na všechno nelze,ale pokud víte, že existuje možnost zabránit tomuto riziku, tak využijte tuto možnost!

Ve světe existují různé způsoby zpevnění skla, ale hodně lidí tuto možnost ignorují Ale stačí nalepit bezpečnostní fólií na okna, Vy zbavíte se velkého množství problem ve vašem životě. Skla s touto fólií vydrží velkou zátěž. Střepiny od skla při nárazu zůstávají na fólii. Po nalepeni bezpečnostní fólie, okna zůstávají i nadále průhledné a tím váš domov zůstává útulný a pohodlný. Samozřejmě nesmíme zapomenout na skleněné dveře, které jsou módernim trendem v poslední době. Pokud máte malé děti tak zabezpečení skel těchto dveří je samozřejmostí. Doporučujeme co nejdříve zabezpečit vaši domácnost pomoci bezpečnostní fólii, a tím zajistit bezpečný domov pro vaši blízcí a pro vás.

Ne nechavejte vše na poslední chvíli ! Vše je ve vašich rukou!

Pro objednávku nás kontaktujte prosím přes sekci Kontakt. Konzultace zdarma.

Na Vaše objednávky se těší
LJUBAVA PLUS s.r.o.

+420 739 210 640

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás
Nejnovější příspěvky
Nejoblíbenější články
© 1993–2020 Folie Ljubava

Designed by Artop Studio
Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.