Dárkové poukazy potěší každého

Dárkový poukaz pro zákazníky Ljubava Plus, s.r.o.

Je pomalu čas přemýšlet nad tím, čím obdarovat své blízké. Darujte jim dárkové poukazy na Tónování autoskel, celopolep a opravu karoserie metodou PDR.

S radostí oznamujeme, že obnovili jsme prodej dárkových poukazů , které můžete zakoupit  u nas: Komenského 3327, Kladno nebo rádi Vám doručíme dárkovou poukazku až k Vám domů. Hodnotu poukazky múžete si vybrát  a jsou platné po dobu 6 měsíců od data vydání. Poukázky dostanete ve speciálních designových obálkách.

Jakým způsobem, můžete objednat dárkový poukaz:

1. První možností je, že dle předchozí domluvy zajdete k nám na provozovnu společnosti Ljubava Plus s.r.o. na adrese Komenského 3327, Kladno, a vyřídíte vše osobně s manažerkou firmy, a to v pracovní době: pondělí – pátek 09.00-17.00.

2.  Druhou možností je, že vyplníte tento jednoduchý formulář, kde upřesníte veškeré detaily  jakou službu byste chtěli darovat (Na příklad: Tónování auto skel na auto Škoda Octavia comb. zadní část) Pokud chcete aby ten, komu darujete certifikat, vybral si sám, tak zadejte částku, na kterou chcete koupit certifikát

2.1 Zpětně na váš email, který jste uvedli ve formuláři, zašleme částku u vybrané služby a zálohovou fakturu

2.2 Po zaplacení faktury, vám pošleme dárkový certifikát poštou/kurýrem, nebo můžete osobně vyzvednout u nás na pobočce: Komenského 3327, Kladno po předchozí domluvě.

Formulář pro objednání dárkového poukazu

[Prosím dárkovy poukaz objednávejte přes e-mail: ljubava@seznam.cz]

Udělejte radost obdarovanému i sobě

Nyní zbývá už jen udělat radost svým blízkým  a to vše bez starostí s nakupováním a hlavně bez přemýšlení nad tím, jaké dárky nakoupit!

© 1993–2024 Folie Ljubava

Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.