Výroba reklamy na automobil
VÝROBA A MONTÁŽ REKLAMY

Objednávat reklamu na auta je vynikajícím řešením

Reklama na automobilu je jedním z nejlepších způsobů, jak efektivně propagovat zboží a služby. Mezi množstvím reklamních nástrojů, které jsou dnes k dispozici, je obtížné vybrat jeden, který by mohl skutečně lákat potenciálního klienta. Jak ukazuje praxe, jedním z nejúčinnějších typů reklamy je reklama na vozidle. Tuto reklamu můžete objednat ve společnosti «Ljubava Plus».

Vytvoření vysoce efektivní reklamy na automobily v co nejkratším čase

Zde si můžete objednat kvalitní výrobu reklamy a spoléhat na naši profesionalitu a bohaté zkušenosti. LjubavaPlus se zabývá tvorbou reklamy na automobilu od počáteční fáze, tedy od požadavku zadavatele a po materielní realizaci a instalaci na automobil. Řídíme se přáním zákazníka, včetně rychlosti vyřízení zakázky.

Výroba a typy venkovní reklamy

Naše reklamní společnost vyrábí téměř celé spektrum, všechny druhy venkovní reklamy. Jedná se o lehké skříňky všech tvarů a velikostí, umísťované na sloupy I svislé plochy. S příchodem LED s jasnějším osvícením se stala velmi populární lehká písmena, znaky a loga. A samozřejmostí jsou I konstrukce pro umístění bannerů, firewallů a střešních instalací. Výrobní zařízení nám umožňují řešit jakékoliv složitosti, s ohledem na přání zákazníků.

Zvláštnosti výroby venkovní reklamy

Produkce venkovní reklamy je velmi individuální, není replikována. Vše začíná zaměřením, pak je navržena studie designu, která zahrnuje skicování, přípravu projektu (nutný pro registraci a registraci vývěsní tabule), s ohledem na světelnou dynamiku po dohodě se zákazníkem. V další etapě jsou připraveny návrhy, pracovní výkresy pro výrobu, pilníky pro tisk a plotterové řezání, pro frézování plechového plastu a kovu.

Výroba signalizace, jmenovitě jako proces tvorby fyzického výrobku, reklamně technickou dokumentací, která obsahuje technické specifikace, výkresy, vzorové soubory a šablony.

Výhody objednávání reklamy na automobily

 • Výroba reklamy na automobile nevyžaduje velké finanční prostředky, na rozdíl od pořízení reklamních tabulí nebo značek
 • Není třeba utrácet peníze na pronájem reklamních ploch, můžete inzerovat vlastním autem nebo vozidly přátel a známých
 • Reklamu si můžete objednat i v jediné kopii.Také je možné vyrobit a umístit reklamní inzerci na vice aut
 • Nenápadné šíření informací mezi velmi širokým okruhem lidí díky neustálému pohybu vozu a jeho schopnosti “jiskřit” před očima různých lidí v naprosto odlišných místech města
 • Jasnost, vizuální lesk a originalita reklamy budou sloužit prospěchu vašeho podnikání
 • Příležitost upoutat pozornost na vizuální reklamu pomocí dalších prostředků, například slyšených z autohudby nebo textů

Časté otázky o výrobě reklamy

 • Kdo bude užitečný pro inzerci na auto?

  Každý si může objednat reklamu na auto. Taková reklama se ukáže jako užitečná a velmi efektivní pro soukromého podnikatele i velkou společnost, malou firmu i obrovskou konglomeraci. Reklama v aute bez ohledu na to, jaké služby nebo produkty propaguje, rychle dosahuje svého cíle. Auto, které se pohybuje po městě, nabízí inzerci lidem všech kategorií.

 • Jaký druh reklamy pro automobily vyrobíme?

  V současné době je díky rozsáhlým technickým možnostem realizována reklama na vozidle v dvourozměrném i trojrozměrném provedení. Dvourozměrná reklama na vozidle vypadá jako samolepky, přilepená k bočním dveřím, nárazníku. Existuje mnoho možností pro implementaci a umístění takové reklamy. Velmi oblíbená a velmi účinná jako třídimenzionální reklama, která je umístěna na střeše auta.

+420 739 210 640

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás
© 1993–2020 Folie Ljubava

Designed by Artop Studio
Hodnocení firmy Ljubava Plus s.r.o. - sádrokartony, folie na okna - NejŘemeslníci.