np np1

Napínané stropní podhledy

Hledáte něco originálního, něco co zaujme na první pohled a přece nevyžaduje složitý zásah do bytového konceptu? Hledáte vhodnou možnost, jak vytvořit estetický vzhled svého bydliště? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak se zaměřte na napínané stropy, jinak zvané napínané stropní podhledy.

npv1

Napínané stropy do každé mistnosti

Kdo sleduje aktuální trendy v oblasti architektonických vychytávek určitě ví, že napínané stropní podhledy bezesporu patří k nejnovějším hitům v oblasti rekonstrukce a realizace nového bydlení. Hlavní předností těchto stropů je jejich osobitý vzhled, který vám standardně nahozený a naštukovaný strop zkrátka neposkytne. Určitě oceníte i jejich snadnou údržbu a naprosto bezproblémovou životnost bez nutnosti pozdějších stavebních zásahů.

np2

Kam se napínané podhledy hodí

  • Rodinné domy a byty
  • Obchody a restaurace
  • Kanceláře a administrativní budovy
  • Hotely a pensiony
  • Bazeny a koupelny
  • Muzeí a koncertní sály
  • Školy, školky a zdravotnické zařízení

Napínané stropní podhledy kloubí vytříbený vzhled, velice snadnou montáž a široké spektrum designového provedení. Díky této skutečnosti se váš projekt bude vždy chlubit unikátním zpracováním. Napínané stropy nejsou žádnou překážkou v dalších stavebních úpravách, kdy je zapotřebí nainstalovat světelné přístroje, ventilační systémy nebo signalizace a další obdobně laděné příslušenství.

pk6

Montáž napínaných stropů

Každá rekonstrukce nebo zásah do bytového konceptu jsou velkým strašákem mnohých zákazníků. Montáž napínaných stropů vás přesvědčí o tom, že to jde i rychle a bez jakýchkoliv potíží. V této oblasti nejsou vztyčené žádné pevné hranice. Záleží na specifických požadavcích a daném prostoru pro jaké napínané podhledy se rozhodnete. Napínané podhledy se montují minimálně 3 cm pod stávajícím stropem a kotví se do obvodového zdiva k předinstalovaným hliníkovým konstrukcím. Dá se namontovat jak do nosných, tak i nenosných konstrukcí. Obvykle montáž stropu 30-50m2˛ se dá zvládnout za jediný den a to bez prášení, které je u sádrokartonových stropů nezbytné kvůli nutnému broušení.

shop8

Napínané podhledy a možnost výběru

Napínané podhledy poskytují celé spektrum variací. Klient má při výběru velké problémy si vybrat, jelikož každý z druhů je něčím osobitý. Rozhodnout se tak můžete pro přírodní kámen, lesklý vzhled nebo pro nebe plné hvězd. Napínané podhledy nemusí být ani rovné a navíc se díky své charakteristické povaze hodí do vlhkých místností, jako jsou koupelny nebo dokonce haly s bazénem. Materiál má garantovanou 12 letou záruku životnosti. Po celou tuto dobu si zachová svůj vzhled a dokonce nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Napínané stropy jsou vyrobeny z netoxického 100% recyklovatelného materiálu.

shop10

Hlavní výhody napínaných stropů v kostce

V některých případech mohou napínané podhledy posloužit k zakrytí prasklin, odstínových defektů nebo instalatérského potrubí. Určitě oceníte naprosto perfektní termoizolaci a zvukovou spolehlivost. Napínané podhledy poskytují senzační odraz světla, opravdu rychlou montáž stropu, stálost materiálu a voděodolnost. Při zátěžovém testu dokázal 1 metr čtvereční zadržet celkem 100 litrů vody bez povšimnutí. Dejte šanci kvalitě za rozumnou cenu.

Tabulka je vypracována pro místnost o ploše 50 -100 m2.

Srovnávací parametry

Napínaně podhledy

Sádrokartonové stropy

Délka montáže

1- 3 dní

3-4 týdnů včetně dvouvrstvového malování, pokud je dodržena správná technologie

Běžná cena za m2

650 Kč/m2

Více než 200 barevných odstínů provedení mat,lesk, satin a t.d.

650-750 Kč/m2 montáž sádrokartonu s materiálem

plus 70-80 Kč/m2 dvouvrstvé malováni

Celkem 720-830 Kč/m2

Úklid místností

Žádné dodatečné náklady

Všichní víme, kolik prachu prachu se víří, když pracujete se sádrokartonem, hodně času, sil a peněz stojí závěrečný úklid.

Odvoz odpadu

Absolutně čistý montážní postup

Kromě toho je třeba odvést stavební odpad.

Náklady na dopravu

Podhled je složen do minimálního rozměru. Není potřeba složitá manipulace s materiálem.

Manipulace s rozměrnými pláty sádrokartonu. Doprava pracovníků v průběhu 3-4 týdnů.

Garance

12 let

Maximálně 3 roky

Z praxe víme, že za 1-1,5 roku se objevují praskliny které je třeba opravovat a vymalovát

 celý podhled znovu

Díky své unikátné technologii se náš materiál nedeformuje, nepraská, neztrácí barvu a zachovává své původní kvalitu.

 

 • Napínaná fólie tvoří vlastní povrchovou úpravu stropu, je velice pevná a elastická.
 • Na napínané stropy je možné nanést jakékoli obrazení (například modré nebe nebo oblaka) s vysokým rozlišením a kvalitou potisku.
 • Umožňují instalovat jakékoli světelné přístroje, ventilační systémy, signalizaci a ochranu
 • Montují v rekordně krátké lhůtě, montáž nepřinese do Vašeho života nepohodli.
 • Vydrží minusové teploty do -50 stupňů.
 • Odpovídají požadavkům požární bezpečnosti.
 • Záruka 12 let na stabilitu struktury, barvy a tvaru
 • 200 barevných odstínů (lesk, mat, metalik,transparent, akustický,velur).

Podivejte se co dokáže napinaní strop

Orientační Kalkulačka Napínaných Stropů

Předběžnou kalkulaci nákladů na napínané stropy můžete provést pomocí naší kalkulačky. Odhadovanou cenu stropů vám můžeme říct i telefonicky, nebo emailem. Závěrečná konzultace a kalkulace se provádí po prohlédnutí prostor naším technikem. Ten Vám ukáže vzorky výrobků, pohovoří o probíhajících slevách, provede měření místností a spočítá konečnou cenu vámi zvolených napínaných stropů. Měření se provádí ZDARMA. Platíte jenom za cestu našeho pracovníka k Vám. Společnost Ljubava Plus zaměstnává vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří vykonávají profesionální instalaci libovolné složitosti vzorů za přijatelné ceny. Pro více informací nás můžete kontaktovat telefonicky nebo zajet na naši pobočku. Telefon i adresa jsou uvedené v sekci „Kontakt“.

Spočítejte si sami přibližnou cenu stropu

Konzultace zdarma

Naše firma provádí konzultace i zaměřění zcela zdarma.
Z určitých důvodu si však naše firma vyhrazuje právo proplacení nakladů na cestu tam i zpět do mista určení a to častkou 6Kč/km /bez DPH/ převodem na bankovní učet nebo ihned po příjezdu na misto. Tato částka bude poté zakazníkovi odečtena z celkové ceny při uskutečnění požadované zakázky.

Děkujeme za pochopení.

Pro rychlé sdělení a rychlou odpověď

Vaše jméno *

Vaš e-mail *

Předmět

Váš vzkaz