Polep aut Kladno

15.01.2014

Změňte barvu svého vozu pomocí autofólie

Pro změnu barvy vozu nemusíte navštívit lakýrníka. Můžete ji levněji změnit díky speciální autofólii, která se používá pro „převlek“ či celopolep automobilu. Fólie jsou často využívané při tuningu auta – výrazně změní vzhled sériového vozu a udělají z něj originál.

Pro celopolepy aut používáme výhradně osvědčené a kvalitní wrapping vinyly od předních celosvětových výrobců jako 3M, ORACAL, AVERY, ARLON, ISEE2, HEXIS, APA, MACTAC.

Celopolep auta pomocí fólie má hned několik výhod:

  • • Prodlouží životnost laku vozu.
  • • Změní vzhled vozu k nepoznání.
  • • Zvýší cenu vozu.
  • • Nižší peněžní i časová náročnost oproti lakování.

polepaut1

Netradiční fólií pro změnu vzhledu vozu je tzv. karbonová fólie (carbon), kterou je možné použít jak pro celopolep vozu, tak i pro polepení dílčích částí (zrcátko, spoiler, difuzor atd.) a tím oživit vzhled celého automobilu.

polepaut2

Mezi další vzhledově netradiční typy fólií patří bezesporu matné, měnivé, perleťové a chromové autofólie.

polepaut4

Díky jednoduché aplikaci na povrch vozu a příznivé ceně jsou velmi vyhledávané pro tuning vozu – výrazně změní design celého automobilu. A to přesně tak, jak si majitel přeje.

Ochrana laku díky fólii

folie na lak3

Další užitečnou vlastností wrappingové fólie je ochrana laku auta. Tyto fólie se v široké míře používají především u terénních vozů, kde se očekává létající štěrk, či průjezd obtížným terénem.

Fólie dokáže zabránit drobným oděrkám a poškozením laku, a tak prodloužit životnost povrchu karosérie. Díky ochranné fólie na lak můžete zvýšit cenu vozu před jeho prodejem.

Těchto speciálních fólií využívají i závodní vozy, které jsou při závodech velice namáhané a autofólie jim pomáhají snížit riziko poškození povrchu a způsobení nehody.

Orientační ceník polepů aut

Typ auta Folie lesklá Folie matná
Mini 3 dv. od 13 000 Kč od 15 000 Kč
Mini 5 dv. od 15 000 Kč od 17 000 Kč
Coupe od 17 000 Kč od 19 000 Kč
Sedan od 17 000 Kč od 19 000 Kč
Limuzina Lux od 20 000 Kč od 22 000 Kč
Combi od 18 000 Kč od 20 000 Kč
SUV + MPV + Jeep od 20 000 Kč od 22 000 Kč

Ceny ostatních folií obdržíte na požádání.

Nezávazná poptávka

Vaše jméno *

Vaš e-mail *

Předmět

Váš vzkaz